לוגו ניצן פרויקטים

חברת ניצן פרויקטים הוקמה כדי להביא בשורה חדשה בתחום ההתחדשות העירונית.

אנו חברה השואפת להיות מהמובילות בתחומה בישראל ומשלבת את כל המרכיבים הדרושים להצלחה – ידע משפטי רב במקרקעין, לצד הבנה ויכולת יזמית מהמעלה הראשונה.
חברת ניצן פרויקטים צמחה מתוך משרד עורכי דין בעל ניסיון של למעלה מ-27 שנים במקרקעין, במהלכם ליווינו וביצענו אינספור פרויקטים ותוכניות בכל תחומי המקרקעין. בשנים האחרונות המשרד מלווה את החברה הכלכלית של עיריית ראשון לציון בלמעלה מ – 70 פרויקטים של תמ"א 38 במסגרת מיזם שהעירייה לקחה על עצמה, והמשרד יוזם ומלווה את הפרויקטים הנ"ל מתחילתם ועד סופם.
משרדנו מוביל בתחום ההתחדשות העירונית גם לשנת 2018 ומצוי בחלק העליון ברשימת דאנס אנד בראד סטריט.

מזה למעלה מעשור שלבעלי החברה ניסיון עשיר בפרויקטים יזמיים שונים במסגרתם נבנו בניינים במשך השנים במסגרות שונות חלקם ביזמות וחלקם במסגרות של קבוצות רכישה.
בבחירת יזם תמ"א 38 ופינוי בינוי חשוב לבחור חברה עם ניסיון בתחום.
הידע הרב והניסיון המשפטי, לצד הכח היזמי, מהווה ערך מוסף ייחודי ומשמעותי בטיפול בתחום תמ"א 38 1, תמ"א 38 2, ובפרויקטים של התחדשות עירונית ומקרקעין בכלל, והופך את ניצן פרויקטים לחברה הטובה ביותר לפרויקט שלכם.

השילוב המנצח הזה מאפשר לנו לתת מענה כולל ומקצועי בכל הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית.
אנו מאמינים כי פתרונות ראויים נוצרים בזכות היכולת לראות את התמונה הכוללת, לצפות את הצרכים המשתנים של לקוחותינו תוך התמקדות ותשומת לב לפרטים הקטנים. פתרונות הם בראש ובראשונה תוצר של ידע, ניסיון ואמינות, אך לא פחות מכך תשומת לב ומתן שירות אישי לכל לקוח.

צרו איתנו קשר
כתובת: ירושלים 2, ראשון לציון
מיקוד: 7531370
טלפון: 03-525-8943
פקס: 03-517-0085
מייל: nitzanprojects@gmail.com
לפרטים ותיאום פגישה אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

להתקשר לחץ כאן